ספא כפות תמר - עיסוי יחיד
עיסוי ליחיד...

העולם שסביבנו מרעיש, מזהם, מלחיץ ומעצבן. אנחנו מחפשים כל הזמן מקומות מפלט לקבל כמה דקות של שקט מהעולם החיצון, הירגעות ואולי אפילו איזה פינוק. קיימות אופציות יקרות ולא בהכרח טובות, אולי, אבל מדי פעם בא לנו להתפנק בטיפול מיוחד, פינוק אמיתי. עיסוי יחיד בכפות תמר הוא המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת לעצמכם. עיסוי יחיד למשך שעה או שעה וחצי , ישאיר אתכם עם הרגשה של שלמות, תחושה 
של מגע ונתינה מכל הלב והנשמה. 

עיסוי ליחיד בכפות תמר – הפינוקים שלנו

טיפולי עיסוי ליחיד בכפות תמר הם מגוונים ומתאימים לטעמו של כל אחד . עיסוי ליחיד בכפות תמר כולל עיסויים מקצועיים על ידי
מטפלים/ות  מוכשרים ומוסמכים. עיסוי ליחיד שניתן על ידי מטפל מוסמך ומקצועי הוא טיפול כמעט רפואי בעל סגולות מרגיעות, שחרור שרירים, שחרור מתחים וטיפול בדלקות שרירים. כל זאת בתוספת לאווירה הנפלאה והמרגיעה. 

עיסוי יחיד

צור קשר

עיסוי יחיד בכפות תמר – איך לבחור טיפולים ?

עיסוי יחיד בכפות תמר כולל אפשרויות רבות מהן אפשר לבחור. עיסוי יחיד יכול להיות עיסוי משולב – שוודי, עיסוי רקמות , רפלקסולוגיה ועוד. אם עוד לא החלטתם איזה עיסוי יחיד תרצו , התקשרו אלנו, או לימדו אודות עיסוי יחיד באתר שלנו. בחרו עיסוי יחיד שיתאים לכם, שיתמקד באותם האזורים הלחוצים, התפוסים והבעייתיים אצלכם. בחירה של עיסוי יחיד טוב תוכל להפוך את הטיפול שלכם למוצלח ומהנה במיוחד. ידיהם המנוסות של המעסים/ות המקצועיים שלנו יגרמו לכם לחזור אלינו שוב ושוב.